Ürünler

Ürün Bilgileri

yağmurlama boru mandallı yağmurlama

Polietilen Yağmurlama Borularımız

63 – 75 – 90 – 110 – 125 – 140 ve 160mm çaplarında, 5 veya 6m uzunluğunda ürettiğimiz mandallı yağmurlama sulama borularımız, özenle seçilmiş yüksek yoğunluklu polietilenden üretilmektedir. Önerilen koşullarda bağlantı noktalarından su sızdırmayacak şekilde, her türlü arazi koşullarında ve yüksek basınçta güvenle kullanılabilir.

Faydaları ve Uygulama Sahaları

Üstün kalitede üretilen yağmurlama sulma borularımız yüksek çalışma basınçlarına uygundur. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çeşitte ek parçalarımız mevcuttur. Piyasada satılan diğer yağmurlama ekipmanları ile uyumludur. Taşıması, montajı, sökümü ve depolanması kolaydır.

Eğimli arazilerde erozyona neden olmadan sulama yapılmasını sağlar, sulama verimliği yüksektir, suyun ziyan olmasını engeller, çimlenme öncesi kaymak tabakası oluşumunu önler ve çimlenmeyi azaltmaz, işçilikten tasarruf sağlar, gübre ve diğer kimyasalların kullanımında tasarruf sağlar, salma sulamada kullanılan kanal yerleri yapılmayacağı için ekili tarla yüzeyi büyür, drenaj sorunu olan yerlerde uygun bir sulama yöntemidir, meyilli arazilerde erozyona neden olmadan sulama yapılmasını sağlar.